چگونه دکوراسیون آشپزخانه را زیبا و مدرن کنیم؟

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش‌های خانه است که مدت زیادی را در آن جا صرف می‌کنیم. به همین خاطر ضروری است که ظاهر و دکوراسیون آشپزخانه را هر از چند گاه تغییر داده و زیباتر کنیم. در این نوشته قصد داریم تا شما را با تعدادی از راه حل هایی که می‌تواند آشپزخانه شما را زیباتر کند آشنا کنیم. پس تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید. دیدگاه ارزشمند خود را در انتهای این نوشته برای ما ارسال کنید.

سعی کنید محیط آشپزخانه را ساده و مرتب نگه دارید

پیش از هر چیزی بهتر است که محیط آشپزخانه را مرتب کنید. وسایلی که از آن ها استفاده نمی‌کنید را دور بیندازید و یا حداقل در انبار بگذارید. دستمال‌ها ، وسایل تزئینی ، گل و گیاه زیاد ، ظروف بی مصرف را دور کنید. وسایلی مانند گوشت چرخ کن، مخلوط کن ، سبزی خرد کن و… برای تزئین نیستند. آن ها را در کابینت قرار دهید.

فکری به حال فضای روی کابینت بکنید

روی کابینت ها را خالی نگه دارید. آن جا را با وسایل مختلف پر نکنید. این بخش یکی از مهم ترین قسمت های یک آشپزخانه است. تزئین مناسب آن می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی چهره آشپزخانه شما داشته باشد. می‌توانید جای نمک و فلفل‌ها را روی این قسمت تعبیه کنید. اگر چیزی ندارید که روی آن قرار دهید می‌توانید یک گل کوچک روی این قسمت قرار دهید.

دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه و پنجره

خیلی خوب می‌شود اگر فضای پشت آشپزخانه شما منظره خوبی داشته باشد چون دیگر نیازی به یک پرده ضخیم نخواهید داشت. در غیر این صورت سعی کنید که پنجره را با یک پرده با طرح زیبا ترجیحا شاد بپوشانید. همچنین گوشه های آن را با گل های کوچک آپارتمانی که قسمت مناسبی دارند و به راحتی هم در دسترس هستند، بپوشانید. آویزهای زینتی هم می‌توانند گزینه خوبی باشند اما توجه کنید که از شلوغ کردن آن بپرهیزید.

اپن آشپزخانه را ساده نگه دارید

اپن بخش مهمی از خانه است که از قسمت پذیرایی هم دیده شده و به همین دلیل مهم است که به دکوراسیون آن توجه داشته باشید. سعی کنید که اپن را هم مانند سایر بخش ها ساده نگه داشته و روی آن یک گل کوچک قرار دهید. نورپردازی در بخش های مختلف آن می‌تواند زیبایی آن را دوچندان کند. همچنین چند صندلی ساده انتخاب کنید و در اطراف آن قرار دهید تا بتوانید برای صرف صبحانه از این بخش از خانه خود استفاده کنید.

 

مرکز محمدیاری ، آماده ارائه خدمات نقاشی ساختمان در قزوین است. اگر نیاز به راهنمایی در این زمینه دارید می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید.

برای دریافت راهنمایی در این زمینه می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید
 ۰۹۱۹۲۲۱۵۵۲۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *